Beneteau Oceanis 40
Verkocht
Verkocht
Algemene details van de Beneteau Oceanis 40
Afmeting:
12.16 m x 3.91 m x 1.95 m
12.16 m x 3.91 m x 1.95 m
Bouwjaar:
2010
2010
Materiaal:
Polyester
Polyester
Hoofdmotor:
Yanmar 40 pk
Yanmar 40 pk
Categorie:
Zeiljacht
Zeiljacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Referentienummer | 91493 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Beneteau |
| Model | Oceanis 40 |
| Scheepsnaam | Prosecco |
| Land | Nederland |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2010 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | Yanmar 40 pk |
| Website makelaar | https://esailing.nl/ |
| Lengte | 1216 cm |
| Breedte | 391 cm |
| Diepgang | 195 cm |
Ligplaats
Over de Beneteau Oceanis 40
Beneteau Oceanis 40. Zo goed als nieuw. Een heel mooi, modern, snel zeiljacht voorzien van allerlei extra’s. Dit zeiljacht genaamd Prosecco is uitgevoerd in de zogenoemde “elegance uitvoering”. Hierdoor is het schip ondermeer voorzien van een extra mooie bekleding, extra luxe keuken en koelkast, mooi met hout afgewerkte kuiptafel en vloer en een rvs schuurlijst rondom. Het is een zeer gemakkelijk te varen en comfortabel schip, mede door de rolzeilen, elektrische lier in de kuip, de elektrische ankerlier en boegschroef. Het schip ziet er fantastisch uit en het interieur is zeer ruim en licht. Een schip om zo mee weg te varen. Algemeen: Beneteau Océanis 40, polyester, bouwjaar 2010. De afmetingen zijn: 12,15 x 3,91 x 1,95 m, stahoogte 1,95 m, gewicht 8.260 kg, rond-spant, doorvaarthoogte 18 m. Het schip heeft 2 hutten, 4 vaste en 2 extra slaapplaatsen. Het dubbele bed achter is zeer ruim en comfortabel. Het interieur is smetteloos, ruim , zeer licht en fraai afgetimmerd. Het schip is van alle comfort en luxe voorzien. Tuigage: Aluminium mast en giek, rol grootzeil en 2 x rol genua, gennaker (bijna nieuw), kotterstag putting, sprayhood, kuiptent, stuurwiel hoezen, alle lijnen bedienbaar vanuit de kuip, 4 selftailing lieren, 1x elektrische lier. Motor: YanmarEJH5E diesel, 40 pk, als nieuw, dieseltank 200 l, 3 blads klap schroef, touwsnijder, boegschroef Navigatie en apparatuur: 12 v en 220 V, extra 140 Ah service accu, nieuwe start accu (2014), 40 Ah acculader, omvormer, 2 x kleurendisplay ST70 Raymarine dieptemeter, log en windset in de kuip, PC interface, multifunctioneel scherm voor gps en kaartplotter, elektronische kaarten Europa, pilot SPX ST70-LS RV2 met geïntegreerd gyro kompas, control consol, 2 x kompas, marifoon Raymarine, radio/cd speler mp3 met 2 extra speakers buiten. Gas en water. 360 l drinkwater (2 tanks a 180l), zeewater voetpomp, warm water boiler 60 l, vuilwater tank, 2 pits gas kooktoestel met oven, 2 x koelkast (1 met vriezer, elektrisch toilet, binnen- en buitendouche, diesel hete verwarming Webasto Extra zo goed als nieuw, elektrische lier en Quick 1000 W elektrische ankerlier
Jachtmakelaar
Bemiddeling met aandacht