Beneteau Oceanis 43
Verkocht
Algemene details van de Beneteau Oceanis 43
13.1 m x 4.12 m x 2.05 m
2008
Polyester
Yanmar 58 pk
Zeiljacht
Nederland
| Referentienummer | 154509 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Beneteau |
| Model | Oceanis 43 |
| Scheepsnaam | Chapeau |
| Land | Nederland |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2008 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | Yanmar 58 pk |
| Website makelaar | https://esailing.nl/ |
| Lengte | 1310 cm |
| Breedte | 412 cm |
| Diepgang | 205 cm |
Over de Beneteau Oceanis 43
Beneteau Oceanis 43
Snel, ruim en comfortabel kajuitzeiljacht. De laatste 3 jaar privé gevaren, daarvoor als charter gevaren in België. De boot is compleet uitgevoerd, zeilt heel makkelijk en is zeer ruim. Alle lijnen leiden naar de kuip. Ook de kuip is ruim bemeten en biedt veel comfort. De motor is jaarlijks professioneel onderhouden en is in uitstekende conditie. Het grootzeil en een deel van het lopend want is vernieuwd in 2017.
Algemeen:
Beneteau Oceanis 43, naam Chap’eau, afmetingen 13,10 x 4,12 x 2,05 m, bouwjaar 2008, rondspant, polyester romp opbouw en dek, bulbkiel, gewicht 8.875 kg, ballast 2.830 kg, anker met 50 m anker ketting, elektrische anker lier, dubbel stuurwiel, geintegreerd zwemplateau met zwemtrap, interieur mahonie, 8 slaapplaatsen in 4 hutten, 2 extra in de kajuit, stahoogte salon 1,95 m.
Motor:
Yanmar 4jh4ae, 58 pk, schroefas, 3-blads vaste schroef, dieseltank 220 l.
Tuigage:
Sloep getuigd, nieuw doorgelat grootzeil van Wittevrongel (2017), rolgenua, buiskap, grootzeil huik.
Navigatie en apparatuur:
Acculader, walstroom aansluiting, dieptemeter, gps, kaartplotter, kompas, log, marifoon, radar, snelheidsmeter, stuurautomaat, windmeter, navigatie verlichting, radio/cd.
Gas en water:
2-pits kooktoestel op gas, oven, 360 l drinkwater, 2 toiletten en 2 douches, buiten douche, warm water boiler, grote koelbox met vriesvak.
Veiligheid:
Bilge pomp handmatig en elektrisch, brandblussers.
Disclaimer:
Gegevens worden verstrekt naar beste eer en geweten, echter eSailing is niet aansprakelijk voor de kwaliteit en/of de omschrijving van het vaartuig.