Dufour 36 Classic
Verkocht
Verkocht
Algemene details van de Dufour 36 Classic
Afmeting:
11.08 m x 3.77 m x 1.8 m
11.08 m x 3.77 m x 1.8 m
Bouwjaar:
2001
2001
Materiaal:
Polyester
Polyester
Hoofdmotor:
Volvo Penta MD2030
Volvo Penta MD2030
Categorie:
Zeiljacht
Zeiljacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Referentienummer | 80891 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Dufour |
| Model | 36 Classic |
| Scheepsnaam | Brafour |
| Land | Nederland |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2001 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | Volvo Penta MD2030 |
| Website makelaar | https://esailing.nl/ |
| Lengte | 1108 cm |
| Breedte | 377 cm |
| Diepgang | 180 cm |
Ligplaats
Over de Dufour 36 Classic
Dufour 36 classic Sterk gebouwd, ruim, goed zeilend en heel netjes onderhouden. Dat zijn de kernwoorden voor de Brafour, een Dufour 36 classic. Het schip heeft de ideale maten voor de Nederlandse wateren. Het zeiljacht is geschikt voor de grotere binnenwateren én zeezeilen. De Dufour zeilt makkelijk, ook met licht weer. De zeilen zijn vanuit de kuip te bedienen. Het staand want is degelijk uitgevoerd. Er is een stevige Volvo motor. Het schip is compleet uitgevoerd. Er is een ankerlier en een grote ankerbak. Ook binnen is het schip compleet. Het interieur is scheeps en is mooi rond afgewerkt. Er is een ruime keuken met grote koelbox. Het schip is van alle gemakken voorzien. Er is warm water en verwarming. Het schip ziet er keurig uit. Er is ruimte genoeg om met zes personen aan boord te zijn. De kuip is ruim, er is een gezellige zit in de kajuit, er zijn drie tweepersoonshutten en veel bergruimte. Het schip is zeil- en vaarklaar. Algemeen: Brafour, Dufour 36 classic, lengte 11,08, breedte 3,77, diepte 1,8, bouwjaar 2001, bouwnummer 2687zg 2001/224, bouwer Dufour Yachts Frankrijk, ontwerper Mortain en Mavrikios, rondspant, vinkiel, polyester, waterverplaatsing 5900 kg, ballast 1600 kg, mahonie betimmering, polyester dek , polyester kajuitopbouw, 6-7slaapplaatsen, 3 hut, stahoogte 1,9, bed in punt 2,0 x 1,24 m, bedlengte langsbank 1,98 m, bedlengte hutten 1,98 m, aluminium ramen, stuurwiel besturing, CE normering A, 2 reddingsboeien, reddingsvlot 4 personen, rvs preekstoel, zeereling, ankerlier, zwemplateau, zwemtrap, anker en hekanker, cockpittafel, buiskap met stevige handgrepen (2012). Tuigage: Torentuig, aluminium rondhouten, doorvaarthoogte 16 m, rvs verstaging, grootzeil, rolgenua (Facnor), 2 reven, Lewmar lieren. Motor: Volvo Penta MD2030, 28 PK, 51021129929, bouwjaar 2001, diesel, verbruik 1,5 liter/uur, saildrive, intercooling, dieseltank, 160liter, toerenteller, urenteller (500 uur), oliedrukmeter (akoestisch), temperatuurmeter (akoestisch), 3 blads klapschroef. Navigatie en apparatuur: Startaccu (105 ah), 2 x accu 80 ah (resp 2013 en 2014), 12V, walstroom, omvormer, acculader, volt/ampèremeter, kompas , dieptemeter, log, windset, GPS (Furuno GP31), marifoon DSC (met buitenspeaker), navtex (Furuno), radio/CD, autopilot, schijnwerper, navigatieverlichting. Gas en water: 2 watertanks 180 liter, waterdruksysteem, hydrofoor en boiler, douche binnen, buitendouche (koud), toilet , vuilwatertank 45 liter, koelbox, gasbun, tweepits gastoestel, oven, verwarming, diesel, komaliewant.
Jachtmakelaar
Bemiddeling met aandacht