Dufour 385 Grand Large
Verkocht
Algemene details van de Dufour 385 Grand Large
11.72 m x 3.93 m x 1.76 m
2005
Polyester
Volvo Penta MD2040
Zeiljacht
Nederland
| Referentienummer | 173661 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Dufour |
| Model | 385 Grand Large |
| Scheepsnaam | Nyala |
| Land | Nederland |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2005 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | Volvo Penta MD2040 |
| Website makelaar | https://esailing.nl/ |
| Lengte | 1172 cm |
| Breedte | 393 cm |
| Diepgang | 176 cm |
Over de Dufour 385 Grand Large
Dufour 385 Grand Large
Prachtige Dufour 385 en in zeer nette staat!. Dufour heeft met dit ontwerp een goed zeilend schip op de markt gezet. De Nyala is gebouwd in 2005 en is van de 2e eigenaar sinds 2015. Er staan slechts 490 uren op de motor en het schip is nooit in de verhuur geweest. Buiskap, achtertent en zeilhuik zijn gloednieuw (mei 2020). Het teak in de kuip, de kuipkussens en de mooie teakhouten kuiptafel zijn zeer verzorgd. Het schip is ruim van binnen en de toilet/douche inrichting zeer groot. Prachtige alcantara stoffering. Dit fijne jacht is klaar om te varen! Een bezichtiging bij ons in Makkum is aan te raden.
Algemeen:
Naam schip Nyala, lengte 11,72 m, breedte 3,93 m, diepte 1,76 m, bouwjaar 2005, bouwnummer FR DUFE1184A505, bouwer casco Dufour France, afbouw casco Dufour France, ontwerp Umberto Felci, rondspant, vinkiel met bulb, bouwmateriaal polyester, kajuitopbouw polyester, uitvoering dek polyester, waterverplaatsing 6980 kg, ballast 1950 kg, dubbele besturing, slaapplaatsen 4+, 2 hutten, stahoogte salon 1.98 m., bedlengte voor 1.95x1.30, bedlengte achter 2.00 m. (2.35x1.40), anker, ankerketting, elektrische ankerlier, zwemtrap, materiaal ramen kunststof, betimmering binnen mahony, bimini en reddingsvlot (tas). Overig: antifouling beurt (2017) en roerlagers (2017).
Motor:
Volvo Penta MD2040, 40 pk, bouwjaar 2005, bouwnummer 5102522650, diesel, 160 ltr., verbruik 3 ltr./uur, overbrenging saildrive, saildrive manchet vervangen 2017, 3-blads klapschroef, materiaal brandstoftank rvs. Zwaardere motor.
Tuigage:
Topgetuigd, tuigage type 16.20 mtr., materiaal rondhouten aluminium, grootzeil, rolgenua, materiaalverstaging rvs std., 2 x lewmart ST 44 schootlieren met leer omklede stuurwielen.
Navigatieapparatuur:
3x nieuwe accu’s (2018), 12 Volt, walstroom, acculader Victron, dieptemeter,-log- en windset St 60 Tridata, GPS Raymarine, marifoon Raymarine, buitenspeaker binnen- en buiten, radar Raymarine, radio/cd, stuurautomaat rst 6001 Raymarine en navigatieverlichting compleet.
Gas en water:
Materiaal watertanks kunststof, 439 ltr., automatisch waterdruksysteem met 2 watertanks ( 1voor/1 achter), warmwater middels boiler, douche binnen, douche buiten, handmatig toilet, koelbox, kooktoestel 2 pits gas, oven, gasbun met afvoer, verwarming Webasto diesel.
Disclaimer:
Gegevens worden verstrekt naar beste eer en geweten, echter eSailing is niet aansprakelijk voor de kwaliteit en/of de omschrijving van het vaartuig.