Bavaria 32
Verkocht
Verkocht
Algemene details van de Bavaria 32
Afmeting:
10.3 m x 3.35 m x 1.5 m
10.3 m x 3.35 m x 1.5 m
Bouwjaar:
2002
2002
Materiaal:
Polyester
Polyester
Hoofdmotor:
Volvo Penta MD2020
Volvo Penta MD2020
Categorie:
Zeiljacht
Zeiljacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Referentienummer | 29810 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Bavaria |
| Model | 32 |
| Scheepsnaam | Aimee |
| Land | Nederland |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2002 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | Volvo Penta MD2020 |
| Website makelaar | https://esailing.nl/ |
| Lengte | 1030 cm |
| Breedte | 335 cm |
| Diepgang | 150 cm |
Ligplaats
Over de Bavaria 32
VIDEO: http://esailing.nl/video-bavaria-32 Algemeen: Netjes onderhouden Bavaria 32, 2 hutten uitvoering, 6 slaapplaatsen, stahoogte salon 1.90, polyester gebouwd, waterverplaatsing 3750 kilo, ballast 1060 kilo, stuurwiel besturing, buiskap en kuiptent, hetelucht verwarming, verchroomde raamlijsten Tuigage: 7/8 getuigd, aluminium mast en giek, grootzeil met dubbel bindrif, rolgenua op Furlex 200S rolfokinstallatie, schootlieren Harken ST32, vallieren, Harken ST16, buiskap met kuiptent Motor: Volvo Penta MD2020 diesel, 19 pk, indirect gekoeld, 3 cilinder, 60 liter kunststof dieseltank, saildrive, geschatte draaiuren 800, bouwjaar motor 2001 Electra en apparatuur: 55Ah startaccu en 140 Ah lichtaccu, Monitronic 25 Ah 3-traps acculader, 12 volt systeem, walstroomaansluiting met aardlek, kompas op stuurstand, Raymarine ST60 Tridata log en diepte, Furuno GP32 GPS, Furuno marifoon, Pioneer Radio CD speler met cockpitspeakers